Doelgroep Iedereen die een 8-weekse mindfulness training heeft gevolgd, of deze op dit moment volgt
Tijd
Van 13.00 tot 17.00 uur
Kosten
€ 65,- inclusief btw, thee, (biologische) sapjes en lekkers
Locatie
Centrum Well, Doelenstraat 34 in Utrecht
Mindfulness Oefenmiddag in Stilte
Een mooie manier om stil te staan bij jezelf, te vertragen, tijd te nemen voor jezelf en te ervaren wat echt belangrijk voor je is.
Deze Oefenmiddag in Stilte bestaat uit een serie begeleide meditaties die bekend zijn uit de mindfulness basistraining. Na de start van de bijeenkomst wordt een aantal uren onderling niet gesproken. Je bent met je aandacht bij jezelf en bij je ervaringen van moment tot moment. Aan het eind van de bijeenkomst gaan we weer praten en kijken we terug.
Een mooie manier om je mindfulness beoefening te verdiepen en voor veel deelnemers een heel bijzondere ervaring om zo lang niet te praten, naar binnen te keren en rust en ruimte te ervaren.
We hebben een heel bijzondere plek gevonden, Centrum Well, een voormalig klooster in het centrum van Utrecht. De prachtige zaal kijkt uit op de oude kloostertuin, die nog steeds de rust van het klooster uitademt, ook midden in de drukke bruisende stad. Een prachtige plek om tot rust te komen. Wie wil dat nu niet?
Reviews naar aanleiding van de Stiltebijeenkomst december 2020
“Ik vond de eerste kennismaking met de zogenaamde ‘stiltemiddag’ erg bijzonder! Het leverde me veel energie op in de dagen erna.”
“In het begin vond ik het wel spannend om zo lang stil te zijn, maar door de fijne begeleiding en het mooie programma vond ik het jammer dat het voorbij was. Ik zou het zo nog een keer doen!”
“Heerlijk om zo lang achter elkaar bezig te zijn met mindfulness, wat een rust heb ik ervaren en heerlijk geslapen de nacht erna.”